Piątek, 22 marca 2019  |  Strona główna

O firmie...

Najwyższą wartością w działalności naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywane przez nas potrawy były zawsze najwyższej jakości, zachwycały smakiem i elegancją kompozycji.
W stale rozwijającej się ofercie firmy znajdują się idealne rozwiązania zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Indywidualne podejście do każdego klienta, jego własne sugestie i życzenia są naszym priorytetem
Zespół Zakładu PAPROCCY w Kwidzynie

Oferta


Nasza firma przygotuje dla Państwa potrawy odpowiednie na każdą okazję według przepisów tradycyjnej kuchni staropolskiej jak również receptur pochodzących z innych zakątków świata. Dokładamy wszelkich starań aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Zajmujemy się kompleksową ogranizacją takich uroczystości jak:

Stypy

W tych trudnych dla Państwa chwilach firma nasza przejmie obowiązki związane z urządzeniem stypy. Dzięki nam możecie Państwo być spokojni o godną atmosferę ostatniego pożegnania.

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym dniem dla młodego człowieka. Nasza firma dołoży wszelkich starań aby oprawa tej uroczystości pozostawiła miłe wspomnienia z tego dnia.
Atena
Usługi gastronomiczne Atena